UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dramaturgia tego artykułu przyprawia o dreszcze. Alimenciarza złapali i wsadzili do pudła. Medale będą ? Odznaczenia ? Nominacje ? Awanse ? W świetle prawa to przyczynili się do niezaprzeczalnego faktu ponoszenia strat przez państwowy budżet. Utrzymanie tego człowieka przekroczy wielokrotnie koszt który on powinien ponieść. Ale nasi ustawodawcy są mądrzejsi i stwierdzają że więzienie go zmobilizuje. Resocjalizacja w zakładach karnych jest na takim poziomie, jak poziom mojej wiedzy na temat budowy urządzenia do lotu na Marsa. BRAWA !