Wybrany wątek opinii

Dramaturgia tego artykułu przyprawia o dreszcze. Alimenciarza złapali i wsadzili do pudła. Medale będą ? Odznaczenia ? Nominacje ? Awanse ? W świetle prawa to przyczynili się do niezaprzeczalnego faktu ponoszenia strat przez państwowy budżet. Utrzymanie tego człowieka przekroczy wielokrotnie koszt który on powinien ponieść. Ale nasi ustawodawcy są mądrzejsi i stwierdzają że więzienie go zmobilizuje. Resocjalizacja w zakładach karnych jest na takim poziomie, jak poziom mojej wiedzy na temat budowy urządzenia do lotu na Marsa. BRAWA !
(2016.11.16)
Nie wiem czy wiesz, ale alimenciarz idzie do pudła za uchylanie się od obowiązku łożenia alimentów a nie jest to zamiana kwoty na odsiadkę. Po wyjściu dług pozostaje i wciąż rośnie, odsiadka jest związana jedynie z uchylaniem się i jest to słuszne, doradzałbym jedynie przymusową pracę, gdyby nie fakt jeszcze bardziej kosztownej ochrony skazanych no chyba żeby jakaś fabryka przy ZK powstała)
(2016.11.16)
i powinna powstać, więzniowie powinny zarabiać na siebie. Kiedyś ZK elbląg miał tuczarnię świń w Tropach Elb ale zlikwidowali. Dlaczego niewiem?
(2016.11.16)
Powrót do komentarzy