Wybrany wątek opinii

Dzięki policji zapłacimy za niego dwa razy.
(2016.11.15)
uważasz, ze nie powinni nic robic? wtedy wszyscy przestana placic i zaplacisz 50 razy
kbomb (2016.11.19)
Powrót do komentarzy