UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dyrektor na każdym zastępstwie omawiał "Dżumę", jakby to była jedyna książka, którą przeczytał. może to się zmieniło, ale szczerze wątpię. robi z siebie wielkiego erudytę no ale niestety tak nie jest. na dodatek przy odbiorze arkuszy z wynikami maturalnymi, jeśli komuś powinęła się noga i ma mniej procent niż by chciał jest chamski i beznadziejnie komentuje swoich uczniów. ot dyrektor.