UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

P.Maciesza ocenia za nazwiska xD nauka biologii również zostawia wiele do życzenia..Nie wyrabiamy z materiałem,bo nauczycielka woli pogadać sobie o czymś innym


Anuluj