UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dyrektor na każdym zastępstwie omawiał "Dżumę", jakby to była jedyna książka, którą przeczytał. może to się zmieniło, ale szczerze wątpię. robi z siebie wielkiego erudytę no ale niestety tak nie jest. na dodatek przy odbiorze arkuszy z wynikami maturalnymi, jeśli komuś powinęła się noga i ma mniej procent niż by chciał jest chamski i beznadziejnie komentuje swoich uczniów. ot dyrektor.