UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No tak zapomialem dodać, to że nazwisko gra głowną rolę a nie wiedza, warto tez dodac ze jezeli uczen odpowie na lekcji na pytanie zle albo nie pełnie juz są komenatarze od tej bardzo nie milej Pani, że bedziemy miec 0 pkt na maturze za taka odpwowiedz i obsmiewa taka osobe, nasuwa sie pytanie po co sie uczeszcza na lekcje? bo wydaje mi sie, ze po to zeby sie nauczyć a nie wysłuchiwać jakim to jest sie głupim i byc wysmiewanym, nie ma tutaj mowy o motywowaniu ucznia czy o poprawianiu jego błędnych odpowiedzi, nie doceniają ucznia za udzielanie sie na lekcji tylko demotywują takim zachowaniem, bo większość sie obawia zabrać glos bo ośmieszy za złą odpowiedź bo przecież P. M z wszystkich dziedzin jest najlepsza, poza tym byly komentarze ze jak mamy sie zamiar tu dostac czy tam to sie nie dostaniemy bo trzeba byc wybitnym, widocznie Pani ma nie spełnione ambicje i jest wypalona (co widać) i probuje młodym ludziom wciskać, że są beznadziejni i do niczego się nie nadają. Nauczyciel nie powinien sobie pozwalać na takie komentarze (choć ma przyzwolenie od dyrekcji-nic nie robią w celu aby unikać takich sytuacji, i nie rozmawiają z nauczycielami widocznie jak powinni sie zachowywać i jakie mają OBOWIĄZKI JAKO NAUCZYCIELE!) Droga Pani, tak nawiasem mowiąc, to własnie mlodzi ludzie bedą mieli za zadanie utrzymać wiecej emerytów niz zwykle być może za jakis czas Pani do nich dołączy, więc trochę szacunku

anielakowalska

Anuluj