UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nie polecam szkoły. .. naprawdę to co się tam dzieje powinno ujrzeć światło dzienne bo wszystko pieknie jest z wierzchu ale jak dla mnie to nie mają co świętować, wolna amerykanka ktoś powinien się wziąć za nich i ostro pokontrolować to co oni tam robią. .. ciezko az uwierzyć ze w XXI wieku grono pedagogiczne się tak zachowuje

Arsen19