UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
To LO to kpina, nauczyciele mają nierówno pod sufitem, w artykule jest pieknie napisane o wychowaniu mlodziezy a ja mam wrazenie ze co najwyzej ich sie wychowuje na bezdusznych i wyrachowanych tak jak uczacy nauczycieli w tym rynsztoku, nie maja szacunku do mlodziezy, sa nie kompetentni, nie pomagają uczniom gdy jest taka potrzeba tylko rzucają kłody pod nogi, a P. Maciesza to juz naprawde mogla sie nie osmieszac i nie zabierac glosu, bo nie jest obiektywna w swoim ocenianiu, zabrania wnosić kurtki na lekcje gdy mlodziezy jest zimno a szkoly nie stac na to by ocieplić, i twierdzi ze to brak kultury, osmieszanie ucznia i wbijanie noża w plecy jest codziennością, przestrzegam wszystkich tych ktorzy mieli by zamiar pojsc do tej pozostawiącej wiele do życzenia szkoly, to ciężko nazwać szkołą, to jest pseudo instytucja, ktora predzej czy pozniej upadnie
Janek2345