UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Witam. Pozdrawiam niekompetentną nauczycielkę matematyki, która uczyła mnie 6 lat temu. Bodajże na imię miała Ewa. .. aż żal mi du.. ściska, żę ktoś taki może uczyć w szkole. Mam nadzieje, że to czytasz bo już dawno powinnaś wylecieć za brak kompetencji, pozdrawiam Michal