UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie polecam szkoły. .. naprawdę to co się tam dzieje powinno ujrzeć światło dzienne bo wszystko pieknie jest z wierzchu ale jak dla mnie to nie mają co świętować, wolna amerykanka ktoś powinien się wziąć za nich i ostro pokontrolować to co oni tam robią. .. ciezko az uwierzyć ze w XXI wieku grono pedagogiczne się tak zachowuje
Arsen19