UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Witam. Pozdrawiam niekompetentną nauczycielkę matematyki, która uczyła mnie 6 lat temu. Bodajże na imię miała Ewa. .. aż żal mi du.. ściska, żę ktoś taki może uczyć w szkole. Mam nadzieje, że to czytasz bo już dawno powinnaś wylecieć za brak kompetencji, pozdrawiam Michal