A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nic bardziej mylnego ze za 5 zł ktos bedzie sie zle zajmował dzieckiem....a jak kobiety w super marketach na kasie pracują za 5 zł tez zle pracuja?!!sama mam opiekunkę dla swojej 4 letniej córeczki pani jest z nami od 5 mc tzn zaraz jak wracałam po macierzyńskim do pracy jest wspaniała opiekunka super kobieta z bardzo dobrym serduszkiem????
Chciała porwać? To chyba jednak porwała to dziecko skoro wywiozła je tak daleko od domu.
a na zdjeciu po lewej pan z policji leszek polek
Ale jak mama zarabia najniższa krajowa to co ma dac pani 10 zl? Panie które pilnują za 5-6zl to mają jeszcze jakieś świadczenia i nie jest to ich jedyne źródło utrzymania. Nie oceniaj bo ja płacę 5 zl i nie narzekam
Trauma to miała by matka która kocha swoje dziecko a nie taka która dopiero na 4 dobę zgłasza sprawę na policję a przez pierwsze 3 dni imprezuje. Matka o wszystkim wiedziała dała te dziecko leżące bo wolała cpać zamiast zająć się niemowlakiem a jak doszła do siebie to tego faktu nie pamiętała. Już tej matce jedno dziecko zabrali wiedz nie rozumiem czemu się szukanuje ta dziewczynę która się zajęła tym dzieckiem A nie matkę która je zaniedbala.
A co cię to obchodzi kto to?
@Zatorzanka111 - Ona ona. ..
Musialbym sie upewnic jeszcze, ale po tym co widze od tylu to moglbym jej zrobic wlasne dziecko gdyby spytala.
Agata z Fabrycznej
Brawo, wybrałaś słownik języka polskiego!