UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale jak mama zarabia najniższa krajowa to co ma dac pani 10 zl? Panie które pilnują za 5-6zl to mają jeszcze jakieś świadczenia i nie jest to ich jedyne źródło utrzymania. Nie oceniaj bo ja płacę 5 zl i nie narzekam