UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic bardziej mylnego ze za 5 zł ktos bedzie sie zle zajmował dzieckiem....a jak kobiety w super marketach na kasie pracują za 5 zł tez zle pracuja?!!sama mam opiekunkę dla swojej 4 letniej córeczki pani jest z nami od 5 mc tzn zaraz jak wracałam po macierzyńskim do pracy jest wspaniała opiekunka super kobieta z bardzo dobrym serduszkiem????

Ona3

Anuluj