Wybrany wątek opinii
Nic bardziej mylnego ze za 5 zł ktos bedzie sie zle zajmował dzieckiem....a jak kobiety w super marketach na kasie pracują za 5 zł tez zle pracuja?!!sama mam opiekunkę dla swojej 4 letniej córeczki pani jest z nami od 5 mc tzn zaraz jak wracałam po macierzyńskim do pracy jest wspaniała opiekunka super kobieta z bardzo dobrym serduszkiem????
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Ale jak mama zarabia najniższa krajowa to co ma dac pani 10 zl? Panie które pilnują za 5-6zl to mają jeszcze jakieś świadczenia i nie jest to ich jedyne źródło utrzymania. Nie oceniaj bo ja płacę 5 zl i nie narzekam
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@Ona3 - porównujesz pracę na kasie do opieki nad swoim największym skarbem?? Powodzenia
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Najpierw musi pracowac a nie pije cpa dzieci juz pozabierane ludzie co wam jej zal zal to dziecka bo w patoli zylo pewnie z ta opiekunka by mialo lepiej
Do moderacji
Odpowiedz
1
0