UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trauma to miała by matka która kocha swoje dziecko a nie taka która dopiero na 4 dobę zgłasza sprawę na policję a przez pierwsze 3 dni imprezuje. Matka o wszystkim wiedziała dała te dziecko leżące bo wolała cpać zamiast zająć się niemowlakiem a jak doszła do siebie to tego faktu nie pamiętała. Już tej matce jedno dziecko zabrali wiedz nie rozumiem czemu się szukanuje ta dziewczynę która się zajęła tym dzieckiem A nie matkę która je zaniedbala.

Monika8830