UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nic bardziej mylnego ze za 5 zł ktos bedzie sie zle zajmował dzieckiem....a jak kobiety w super marketach na kasie pracują za 5 zł tez zle pracuja?!!sama mam opiekunkę dla swojej 4 letniej córeczki pani jest z nami od 5 mc tzn zaraz jak wracałam po macierzyńskim do pracy jest wspaniała opiekunka super kobieta z bardzo dobrym serduszkiem????
Ona3