Wybrany wątek opinii
Masakra jakaś. ... współczuję rodzicom takiej traumy! !!!
Do moderacji
Odpowiedz
12
1
Trauma to miała by matka która kocha swoje dziecko a nie taka która dopiero na 4 dobę zgłasza sprawę na policję a przez pierwsze 3 dni imprezuje. Matka o wszystkim wiedziała dała te dziecko leżące bo wolała cpać zamiast zająć się niemowlakiem a jak doszła do siebie to tego faktu nie pamiętała. Już tej matce jedno dziecko zabrali wiedz nie rozumiem czemu się szukanuje ta dziewczynę która się zajęła tym dzieckiem A nie matkę która je zaniedbala.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@w szoku. .. - a rodzice na bani alkoholowej i do tego nacpani !!!! warto zalowac takich ludzi jedno dziecko juz zabrane krzyczy patola na maxa !! taka jest prawda
Do moderacji
Odpowiedz
0
0