UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trauma to miała by matka która kocha swoje dziecko a nie taka która dopiero na 4 dobę zgłasza sprawę na policję a przez pierwsze 3 dni imprezuje. Matka o wszystkim wiedziała dała te dziecko leżące bo wolała cpać zamiast zająć się niemowlakiem a jak doszła do siebie to tego faktu nie pamiętała. Już tej matce jedno dziecko zabrali wiedz nie rozumiem czemu się szukanuje ta dziewczynę która się zajęła tym dzieckiem A nie matkę która je zaniedbala.

Monika8830

Anuluj