40
23.08.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Ona3 - porównujesz pracę na kasie do opieki nad swoim największym skarbem?? Powodzenia
(2016.08.23)
kara wirtualna za uprowadzenie cokolwiek śmieszna.
(2016.08.23)

info

2  
  0
Agata z Malborskiej
Przemo 23 (2016.08.23)

info

0  
  0
Stracila przyjaciol i chlopaka
&&&&&& (2016.08.23)

info

0  
  0
Dduzo
&&&&&&& (2016.08.23)
500+?????
(2016.08.23)

info

1  
  0
ciekawe ile pał na plecy zarobiła. .. ..
(2016.08.23)

info

0  
  0
Krótkie nogi ma;)
(2016.08.23)

info

0  
  0
Ludzie niewiecie jak bylo to nie komentujcie i nie oceniajcie bo nikt z was niewie jak bylo a komentuje cię takie bzdury ze aż mi was żal bo nawet gazeta i telewizja piszą i mówią takie bzdury aby tylko sensacje zrobic a wcale tak nie bylo to co Wy sie udzielacie .Nikt nie chcial jej porwać ani wywieźć ani sprzedać. Żebyście mieli tyle serca co ona posiada do ludzi i na pewno nie zrobila nikomu krzywdy. A mamusia sama dala mala po opiekę no to raczej to niej jak każdy się wypowiada. Ogarnijcie sie sami ludziska.Bo w dupie byliście i gowno wiecie.Pozdro
Ana79 (2016.08.24)

info

3  
  1
Monika chyba jej nie lubi że tak pisze o
(2016.08.24)

info

0  
  0