A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Ona3 - porównujesz pracę na kasie do opieki nad swoim największym skarbem?? Powodzenia
kara wirtualna za uprowadzenie cokolwiek śmieszna.
Agata z Malborskiej
Stracila przyjaciol i chlopaka
Dduzo
500+?????
ciekawe ile pał na plecy zarobiła. .. ..
Krótkie nogi ma;)
Ludzie niewiecie jak bylo to nie komentujcie i nie oceniajcie bo nikt z was niewie jak bylo a komentuje cię takie bzdury ze aż mi was żal bo nawet gazeta i telewizja piszą i mówią takie bzdury aby tylko sensacje zrobic a wcale tak nie bylo to co Wy sie udzielacie .Nikt nie chcial jej porwać ani wywieźć ani sprzedać. Żebyście mieli tyle serca co ona posiada do ludzi i na pewno nie zrobila nikomu krzywdy. A mamusia sama dala mala po opiekę no to raczej to niej jak każdy się wypowiada. Ogarnijcie sie sami ludziska.Bo w dupie byliście i gowno wiecie.Pozdro
Monika chyba jej nie lubi że tak pisze o