UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale jak mama zarabia najniższa krajowa to co ma dac pani 10 zl? Panie które pilnują za 5-6zl to mają jeszcze jakieś świadczenia i nie jest to ich jedyne źródło utrzymania. Nie oceniaj bo ja płacę 5 zl i nie narzekam