A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dworzec? - tylko koszary lub więzienie (z minionego wieku)...
A czy obecny ratusz jest nie dobry? Moze ewentualne modyfikacje by sie przydały, ale zaraz nowy? Czy na prawdę nie ma potrzebniejszych rzeczy do zrobienia?
Niech zatrudnia architektow projektujacych koscioly. To sa dopiero palace!!!
Bez przesady z wydawaniem kasy podatników!!! Jeden ratusz w Elblągu wystarczy! Starówka to dziedzictwo kulturowe a nie administracyjne i biurokratyczne.
co wy chcecie od niej jest o.k
Nie mam czasu,ale powiem krótko: żenada,jakaś pomyłka i farsa. Ktoś napisał,że to jest bryła, ktoś inny, ze to styl neogotycki ze szkłem. Ja moge tylko dodać jeszcze, iż ten projekt jest zwyczajnie chamski!
Brak mi słów jak na to patrze. Ten projekt jest naprawde żałosny i aż dziw bierze, że ujrzał światło dzienne. Rozumiem gdyby to miał być hotel albo jakiś salon firmowy, ale nie ratusz i nie na starówce! Moim zdaniem stare miasto powinno zachować pewien tradycyjny i konserwatywny wygląd. Nie podoba mi się fakt, że "osoby trzecie" robią sobie z naszego miasta pole do popisu, a ktoś na to zezwala. Po co w ogóle kombinować: zostawmy ratusz tam gdzie jest (mnie się bradzo podoba jego obecne położenie i wygląd), a pieniądze przeznaczmy na coś bardziej szczytnego np. remont dróg.
Ratusz jest oki, ale żeczywiście brakuje mu wieżyczki. Dobrze by było gdy rozpoczęto budowę, razem z inwestycją ulicy Stary Rynek...
Osobiście uważam, że powinno się odbudować dawny ratusz, taki jaki tam stał do chwili spalenia, a nie wymyślać jakieś brzydactwa. Włodarze miasta wcale nie muszą w nim urzędować, jeżeli będzie dla nich zbyt mały. Byłbym też za odbudowaniem ratusza Nowego Miasta (hotel "Elzam") i okolica. W Elblągu nie odbudowuje się kamieniczek, tylko tworzy pseudostarówkę w stylu retro. Bez sensu. Przynajmniej zewnętrznie powinno się wiernie odtworzyć wygląd budynków. Byłu naprawdę piękne. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia.
Jak na mój gust to ten ratusz który jest wystarcza i spełnia swietnie swoje funkcje. Po co budować następny i pakować 13 mln.zł z kasy podatników która i tak jest juz pusta, nie lepiej jakoś zainwestować te pieniądze w coś co przyniesie miejsca pracy ?? A co stanie sie z obecnym ratuszem bo o tym nikt nie wspomina ?