235
18.03.2004

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dworzec? - tylko koszary lub więzienie (z minionego wieku)...
(2005.01.16)

info

0  
  0
A czy obecny ratusz jest nie dobry? Moze ewentualne modyfikacje by sie przydały, ale zaraz nowy? Czy na prawdę nie ma potrzebniejszych rzeczy do zrobienia?
iren (2005.01.20)

info

0  
  0
Niech zatrudnia architektow projektujacych koscioly. To sa dopiero palace!!!
Rob (2005.01.21)

info

0  
  0
Bez przesady z wydawaniem kasy podatników!!! Jeden ratusz w Elblągu wystarczy! Starówka to dziedzictwo kulturowe a nie administracyjne i biurokratyczne.
urodzony w EB (2005.01.21)

info

0  
  0
co wy chcecie od niej jest o.k
pati (2005.01.29)

info

0  
  0
Nie mam czasu,ale powiem krótko: żenada,jakaś pomyłka i farsa. Ktoś napisał,że to jest bryła, ktoś inny, ze to styl neogotycki ze szkłem. Ja moge tylko dodać jeszcze, iż ten projekt jest zwyczajnie chamski!
thomsonw (2005.02.08)

info

0  
  0
Brak mi słów jak na to patrze. Ten projekt jest naprawde żałosny i aż dziw bierze, że ujrzał światło dzienne. Rozumiem gdyby to miał być hotel albo jakiś salon firmowy, ale nie ratusz i nie na starówce! Moim zdaniem stare miasto powinno zachować pewien tradycyjny i konserwatywny wygląd. Nie podoba mi się fakt, że "osoby trzecie" robią sobie z naszego miasta pole do popisu, a ktoś na to zezwala. Po co w ogóle kombinować: zostawmy ratusz tam gdzie jest (mnie się bradzo podoba jego obecne położenie i wygląd), a pieniądze przeznaczmy na coś bardziej szczytnego np. remont dróg.
p. Życzliwy (2005.02.08)

info

0  
  0
Ratusz jest oki, ale żeczywiście brakuje mu wieżyczki. Dobrze by było gdy rozpoczęto budowę, razem z inwestycją ulicy Stary Rynek...
ja (2005.02.10)

info

0  
  0
Osobiście uważam, że powinno się odbudować dawny ratusz, taki jaki tam stał do chwili spalenia, a nie wymyślać jakieś brzydactwa. Włodarze miasta wcale nie muszą w nim urzędować, jeżeli będzie dla nich zbyt mały. Byłbym też za odbudowaniem ratusza Nowego Miasta (hotel "Elzam") i okolica. W Elblągu nie odbudowuje się kamieniczek, tylko tworzy pseudostarówkę w stylu retro. Bez sensu. Przynajmniej zewnętrznie powinno się wiernie odtworzyć wygląd budynków. Byłu naprawdę piękne. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia.
Sympatyk starego Elbląga (2005.02.19)

info

0  
  0
Jak na mój gust to ten ratusz który jest wystarcza i spełnia swietnie swoje funkcje. Po co budować następny i pakować 13 mln.zł z kasy podatników która i tak jest juz pusta, nie lepiej jakoś zainwestować te pieniądze w coś co przyniesie miejsca pracy ?? A co stanie sie z obecnym ratuszem bo o tym nikt nie wspomina ?
(2005.02.20)

info

0  
  0