UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie mam czasu,ale powiem krótko: żenada,jakaś pomyłka i farsa. Ktoś napisał,że to jest bryła, ktoś inny, ze to styl neogotycki ze szkłem. Ja moge tylko dodać jeszcze, iż ten projekt jest zwyczajnie chamski!

thomsonw