UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie mam czasu,ale powiem krótko: żenada,jakaś pomyłka i farsa. Ktoś napisał,że to jest bryła, ktoś inny, ze to styl neogotycki ze szkłem. Ja moge tylko dodać jeszcze, iż ten projekt jest zwyczajnie chamski!
thomsonw