UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie mam czasu,ale powiem krótko: żenada,jakaś pomyłka i farsa. Ktoś napisał,że to jest bryła, ktoś inny, ze to styl neogotycki ze szkłem. Ja moge tylko dodać jeszcze, iż ten projekt jest zwyczajnie chamski!

thomsonw

Anuluj