UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Osobiście uważam, że powinno się odbudować dawny ratusz, taki jaki tam stał do chwili spalenia, a nie wymyślać jakieś brzydactwa. Włodarze miasta wcale nie muszą w nim urzędować, jeżeli będzie dla nich zbyt mały. Byłbym też za odbudowaniem ratusza Nowego Miasta (hotel "Elzam") i okolica. W Elblągu nie odbudowuje się kamieniczek, tylko tworzy pseudostarówkę w stylu retro. Bez sensu. Przynajmniej zewnętrznie powinno się wiernie odtworzyć wygląd budynków. Byłu naprawdę piękne. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia.

Sympatyk starego Elbląga