UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Osobiście uważam, że powinno się odbudować dawny ratusz, taki jaki tam stał do chwili spalenia, a nie wymyślać jakieś brzydactwa. Włodarze miasta wcale nie muszą w nim urzędować, jeżeli będzie dla nich zbyt mały. Byłbym też za odbudowaniem ratusza Nowego Miasta (hotel "Elzam") i okolica. W Elblągu nie odbudowuje się kamieniczek, tylko tworzy pseudostarówkę w stylu retro. Bez sensu. Przynajmniej zewnętrznie powinno się wiernie odtworzyć wygląd budynków. Byłu naprawdę piękne. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia.
Sympatyk starego Elbląga