UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak na mój gust to ten ratusz który jest wystarcza i spełnia swietnie swoje funkcje. Po co budować następny i pakować 13 mln.zł z kasy podatników która i tak jest juz pusta, nie lepiej jakoś zainwestować te pieniądze w coś co przyniesie miejsca pracy ?? A co stanie sie z obecnym ratuszem bo o tym nikt nie wspomina ?


Anuluj