UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bez przesady z wydawaniem kasy podatników!!! Jeden ratusz w Elblągu wystarczy! Starówka to dziedzictwo kulturowe a nie administracyjne i biurokratyczne.
urodzony w EB
Bez przesady z wydawaniem kasy podatników!!! Jeden ratusz w Elblągu wystarczy! Starówka to dziedzictwo kulturowe a nie administracyjne i biurokratyczne.
urodzony w EB