UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bez przesady z wydawaniem kasy podatników!!! Jeden ratusz w Elblągu wystarczy! Starówka to dziedzictwo kulturowe a nie administracyjne i biurokratyczne.

urodzony w EB

Anuluj