UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brak mi słów jak na to patrze. Ten projekt jest naprawde żałosny i aż dziw bierze, że ujrzał światło dzienne. Rozumiem gdyby to miał być hotel albo jakiś salon firmowy, ale nie ratusz i nie na starówce! Moim zdaniem stare miasto powinno zachować pewien tradycyjny i konserwatywny wygląd. Nie podoba mi się fakt, że "osoby trzecie" robią sobie z naszego miasta pole do popisu, a ktoś na to zezwala. Po co w ogóle kombinować: zostawmy ratusz tam gdzie jest (mnie się bradzo podoba jego obecne położenie i wygląd), a pieniądze przeznaczmy na coś bardziej szczytnego np. remont dróg.

p. Życzliwy

Anuluj