UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czy obecny ratusz jest nie dobry? Moze ewentualne modyfikacje by sie przydały, ale zaraz nowy? Czy na prawdę nie ma potrzebniejszych rzeczy do zrobienia?

iren

Anuluj