UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ratusz jest oki, ale żeczywiście brakuje mu wieżyczki. Dobrze by było gdy rozpoczęto budowę, razem z inwestycją ulicy Stary Rynek...
ja
Ratusz jest oki, ale żeczywiście brakuje mu wieżyczki. Dobrze by było gdy rozpoczęto budowę, razem z inwestycją ulicy Stary Rynek...
ja