UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ratusz jest oki, ale żeczywiście brakuje mu wieżyczki. Dobrze by było gdy rozpoczęto budowę, razem z inwestycją ulicy Stary Rynek...

ja

Anuluj