A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kierowca samochodu uprzywilejowanego wjeżdża na czerwonym świetle na własną odpowiedzialność. Czy ktoś jest w stanie udowodnić, że kierowca Hondy słyszał sygnał karetki? Nawet jeśli jest głuchy może prowadzić auto bo ma prawo jazdy. Moim zdaniem Winien jest kierowca karetki i nie mam bladego pojęcia czemu czepiają się Hondy, chyba że nie znam wszystkich okoliczności tragedii.
Ano nie znasz okoliczności. Na przykład tego, że wszyscy na tym skrzyżowaniu widzieli i słyszeli karetkę, co więcej, niektórzy trąbili ostrzegając kierowcę Hondy przed wjazdem na skrzyżowanie. A kierowca karetki zachował szczególną ostrożność, bo zwolnił przed wjazdem. Nie mógł przewidzieć, że doświadczony dziewiętnastoletni mistrz kierownicy postanowi skorzystać z wstrzymania ruchu i pojechać pod koła karetki. Umyślne złamanie przepisów? To chyba prokurator posiada maszynę do czytania w myślach, bo tylko wtedy będzie mógł udowodnić zamiar z premedytacją. .. Ale chłopaka i tak skażą, bo przecież media siedzą jak sępy i co tydzień publikują newsy. ..
Gdyby zamiast karetki jechało auto z BORU sprawa miała by inny wymiar i tyle w temacie
niestety kierowca karetki ewidentnie jest winny gdyby jechał zgodnie z obowiązującym prawem tragedii by nie było!
ale stwierdzenie?co za różnica czy zginął ktoś bo karetka nie dojechała czy gdzieś po drodze. opanujcie się ludzie, kto jest dla kogo?
07.01.2009r. - burdajny k/pasłęka. Wypadek karetki ze szpitala w Pasłęku!
A podobno nic dwa razy się nie zdaża. .. .. :(
Może warto sprawdzić, kto prowadził tą karetkę, zanim zaczniecie bronić "mistrza kierownicy"
Tak czy owak kierowca karetki jak wjeżdża na czerwonym świetle to na własne ryzyko. Nikt mu nie kazał wjeżdżać. tak jak pisałem wcześniej kierowca Hondy mógł mieć zaburzenia słuchu i żaden sygnał nie spowodował, że nagle usłyszał. Przypominam, że kierowca karetki to zawodowiec, i musi sobie zdawać sprawę z tego, że inwalidzi mogą poruszać się po Polskich drogach. nie twierdzę że kierowca Hondy jest inwalidą, rozważam teoretycznie. Co byśmy nie pisali to i tak jest tragedia, Wyrazy współczucia.
ciekawe czy byście tak pisali jak by ten kierowca karetki jechał do was lub waszej rodziny albo wiózł was na sygnale do szpitala!!!!!?????
Zła a jakbys jechała w tej karetce to co!!!!! Kierowca karetki to elita doswiadczenie a nie brawura jedno przyhamowanie 15 s pozniej pod szpitalem chyba nie byłoby tragedii.
Kierowca karetki, MUSI być odpowiedzialny i profesjonalny. Ma jechać tak, żeby nie zabijać przy okazji innych użytkowników dróg.
Ciekawe, czy pisała by Pani tak, gdyby tą hondą jechała Pani rodzina!!!!????