27
18.03.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kierowca samochodu uprzywilejowanego wjeżdża na czerwonym świetle na własną odpowiedzialność. Czy ktoś jest w stanie udowodnić, że kierowca Hondy słyszał sygnał karetki? Nawet jeśli jest głuchy może prowadzić auto bo ma prawo jazdy. Moim zdaniem Winien jest kierowca karetki i nie mam bladego pojęcia czemu czepiają się Hondy, chyba że nie znam wszystkich okoliczności tragedii.
(2016.03.18)
Ano nie znasz okoliczności. Na przykład tego, że wszyscy na tym skrzyżowaniu widzieli i słyszeli karetkę, co więcej, niektórzy trąbili ostrzegając kierowcę Hondy przed wjazdem na skrzyżowanie. A kierowca karetki zachował szczególną ostrożność, bo zwolnił przed wjazdem. Nie mógł przewidzieć, że doświadczony dziewiętnastoletni mistrz kierownicy postanowi skorzystać z wstrzymania ruchu i pojechać pod koła karetki. Umyślne złamanie przepisów? To chyba prokurator posiada maszynę do czytania w myślach, bo tylko wtedy będzie mógł udowodnić zamiar z premedytacją. .. Ale chłopaka i tak skażą, bo przecież media siedzą jak sępy i co tydzień publikują newsy. ..
(2016.03.18)
Gdyby zamiast karetki jechało auto z BORU sprawa miała by inny wymiar i tyle w temacie
(2016.03.18)

info

6  
  3
niestety kierowca karetki ewidentnie jest winny gdyby jechał zgodnie z obowiązującym prawem tragedii by nie było!
(2016.03.18)

info

7  
  3
ale stwierdzenie?co za różnica czy zginął ktoś bo karetka nie dojechała czy gdzieś po drodze. opanujcie się ludzie, kto jest dla kogo?
(2016.03.18)

info

3  
  1
07.01.2009r. - burdajny k/pasłęka. Wypadek karetki ze szpitala w Pasłęku! A podobno nic dwa razy się nie zdaża. .. .. :( Może warto sprawdzić, kto prowadził tą karetkę, zanim zaczniecie bronić "mistrza kierownicy"
zzzz (2016.03.18)

info

3  
  5
Tak czy owak kierowca karetki jak wjeżdża na czerwonym świetle to na własne ryzyko. Nikt mu nie kazał wjeżdżać. tak jak pisałem wcześniej kierowca Hondy mógł mieć zaburzenia słuchu i żaden sygnał nie spowodował, że nagle usłyszał. Przypominam, że kierowca karetki to zawodowiec, i musi sobie zdawać sprawę z tego, że inwalidzi mogą poruszać się po Polskich drogach. nie twierdzę że kierowca Hondy jest inwalidą, rozważam teoretycznie. Co byśmy nie pisali to i tak jest tragedia, Wyrazy współczucia.
(2016.03.18)

info

5  
  1
ciekawe czy byście tak pisali jak by ten kierowca karetki jechał do was lub waszej rodziny albo wiózł was na sygnale do szpitala!!!!!?????
zła (2016.03.18)
Zła a jakbys jechała w tej karetce to co!!!!! Kierowca karetki to elita doswiadczenie a nie brawura jedno przyhamowanie 15 s pozniej pod szpitalem chyba nie byłoby tragedii.
(2016.03.18)

info

4  
  2
Kierowca karetki, MUSI być odpowiedzialny i profesjonalny. Ma jechać tak, żeby nie zabijać przy okazji innych użytkowników dróg. Ciekawe, czy pisała by Pani tak, gdyby tą hondą jechała Pani rodzina!!!!????
(2016.03.18)

info

6  
  2