UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ale stwierdzenie?co za różnica czy zginął ktoś bo karetka nie dojechała czy gdzieś po drodze. opanujcie się ludzie, kto jest dla kogo?


Anuluj