Wybrany wątek opinii

ciekawe czy byście tak pisali jak by ten kierowca karetki jechał do was lub waszej rodziny albo wiózł was na sygnale do szpitala!!!!!?????
zła (2016.03.18)
@złą idiotyczne tłumaczenie. Zielone mieli również piesi, a gdyby twoje dziecko weszło na zielonym, bo nie zwróciłoby uwagi na sygnał, myślisz że z 80 km/h by wyhamował? Lem miał rację pisząc o internecie.
Savio (2016.03.18)
Też bym tak pisał gdyż zamiast do szpitala zawiózłby mnie do św. Piotra, a do wizyty u św. Piotra na razie mi nieśpieszno !
człowiek (2016.03.19)
Powrót do komentarzy