Wybrany wątek opinii
ciekawe czy byście tak pisali jak by ten kierowca karetki jechał do was lub waszej rodziny albo wiózł was na sygnale do szpitala!!!!!?????
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
@złą idiotyczne tłumaczenie. Zielone mieli również piesi, a gdyby twoje dziecko weszło na zielonym, bo nie zwróciłoby uwagi na sygnał, myślisz że z 80 km/h by wyhamował? Lem miał rację pisząc o internecie.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Też bym tak pisał gdyż zamiast do szpitala zawiózłby mnie do św. Piotra, a do wizyty u św. Piotra na razie mi nieśpieszno !
Do moderacji
Odpowiedz
1
0