UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
07.01.2009r. - burdajny k/pasłęka. Wypadek karetki ze szpitala w Pasłęku! A podobno nic dwa razy się nie zdaża. .. .. :( Może warto sprawdzić, kto prowadził tą karetkę, zanim zaczniecie bronić "mistrza kierownicy"
zzzz