Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu. Oskarżony kierowca karetki
Do tragicznego wypadku doszło w lipcu 2015 r. na skrzyżowaniu ulic 12 Lutego-Grota Roweckiego-Armii Krajowej (fot. arch. MS)
W kwietniu ruszy proces 37-letniego Pawła G., kierowcy karetki pogotowia, która zderzyła się z hondą civic na skrzyżowaniu ulic 12 Lutego-Grota Roweckiego-Armii Krajowej. W wyniku wypadku zginęła jedna osoba, a prokuratorzy o spowodowanie tragedii oskarżają obu kierowców. Drugi z nich też stanie przed sądem, ale w innym terminie. Mężczyźni nie przyznają się do winy. Może grozić im kara do 8 lat więzienia.