UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niestety kierowca karetki ewidentnie jest winny gdyby jechał zgodnie z obowiązującym prawem tragedii by nie było!
niestety kierowca karetki ewidentnie jest winny gdyby jechał zgodnie z obowiązującym prawem tragedii by nie było!