UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ciekawe czy byście tak pisali jak by ten kierowca karetki jechał do was lub waszej rodziny albo wiózł was na sygnale do szpitala!!!!!?????

zła

Anuluj