UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

07.01.2009r. - burdajny k/pasłęka. Wypadek karetki ze szpitala w Pasłęku! A podobno nic dwa razy się nie zdaża. .. .. :( Może warto sprawdzić, kto prowadził tą karetkę, zanim zaczniecie bronić "mistrza kierownicy"

zzzz