UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zła a jakbys jechała w tej karetce to co!!!!! Kierowca karetki to elita doswiadczenie a nie brawura jedno przyhamowanie 15 s pozniej pod szpitalem chyba nie byłoby tragedii.


Anuluj