UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zła a jakbys jechała w tej karetce to co!!!!! Kierowca karetki to elita doswiadczenie a nie brawura jedno przyhamowanie 15 s pozniej pod szpitalem chyba nie byłoby tragedii.
Zła a jakbys jechała w tej karetce to co!!!!! Kierowca karetki to elita doswiadczenie a nie brawura jedno przyhamowanie 15 s pozniej pod szpitalem chyba nie byłoby tragedii.