UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wszystkiemu winni są urzednicy na ratuszu, że nawet na nowych drogach nie robią zatoczek parkingowych zmuszając niedołężnych, chorych, inwalidów i osoby starsze, by biegali ekologicznie, czyli pieszo po ich prowincjonalnym mieście. Elbląg to nie Warszawa. choć aut na mieszkańca chyba więcej.