UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wszystkiemu winni są urzednicy na ratuszu, że nawet na nowych drogach nie robią zatoczek parkingowych zmuszając niedołężnych, chorych, inwalidów i osoby starsze, by biegali ekologicznie, czyli pieszo po ich prowincjonalnym mieście. Elbląg to nie Warszawa. choć aut na mieszkańca chyba więcej.