UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kierowcy Wam przeszkadzają, kiedy idziecie pieszo, ale jak musicie jechać z chorym do szpitala to nie ma gdzie zaparkować i wtedy zmuszeni parkujecie na chodniku, problem jest w tym, że tam brakuje parkingu - duży szpital i przychodnia, do tego szkoła, to może trzeba zrobić Komeńskiego jednokierunkową i możliwość parkowania z jednej strony ulicy ? a mieszkańcy zamiast dzwonić na policję może by zgłosili ten problem do radnego?Gdzie jest Radny z tego okręgu, może mógłby się zająć tym problemem?

ell

Anuluj