UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze. Parking jest na terenie szpitala. A te samochody to i tak powiązane z technikum Mechanicznym a może 1% to szpital
Bardzo dobrze. Parking jest na terenie szpitala. A te samochody to i tak powiązane z technikum Mechanicznym a może 1% to szpital