UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kierowcy Wam przeszkadzają, kiedy idziecie pieszo, ale jak musicie jechać z chorym do szpitala to nie ma gdzie zaparkować i wtedy zmuszeni parkujecie na chodniku, problem jest w tym, że tam brakuje parkingu - duży szpital i przychodnia, do tego szkoła, to może trzeba zrobić Komeńskiego jednokierunkową i możliwość parkowania z jednej strony ulicy ? a mieszkańcy zamiast dzwonić na policję może by zgłosili ten problem do radnego?Gdzie jest Radny z tego okręgu, może mógłby się zająć tym problemem?
ell