Wybrany wątek opinii
Bardzo dobrze. Parking jest na terenie szpitala. A te samochody to i tak powiązane z technikum Mechanicznym a może 1% to szpital
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Coś Ty parkowanie kosztuje 1 zł. za godzinę :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0