Wybrany wątek opinii

Bardzo dobrze. Parking jest na terenie szpitala. A te samochody to i tak powiązane z technikum Mechanicznym a może 1% to szpital
(2016.03.12)
Coś Ty parkowanie kosztuje 1 zł. za godzinę :)
(2016.03.14)
Powrót do komentarzy