28
15.11.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
CO za naród się robi kiedyś ludzie pili dzieci całe dnie po podwórkach ganiały, to już wypić nie można nawet od czasu do czasu na imprezy się chodziło do znajomych z dzieci i wracało człowiek się wózka trzymał i nikt nikogo nie pod pir, zabrali dzieci jakby zbrodnie popełniła jaja jak berety
Tobyłyczasy. (2015.11.15)
Święta racja Tobyłyczasy. Teraz pokolenie idiotów sterowanych przez system.
(2015.11.15)

info

5  
  1
a nikt nie doda, że matka miała już odebrane dzieci, ograniczoną władzę rodzicielska, dostała szansę, której jak widać nie potrafiła wykorzystać. .. .. ??!!!!!
znawcaa (2015.11.15)

info

7  
  1
Pamiętam swoje dzieciństwo kiedy to rodzice zabierali nas na imprezy zakrapiane wódeczką. Była dobra zabawa, wszyscy się śmieli, grała muzyka, dzieciaki korzystały z luzu jaki w tym momencie był. .. .Wszyscy byli szczęśliwi, często wracaliśmy nawet w nocy do domu i nigdy nic się nie stało. Rodziców szanuję i miło wspominam:). .. .Teraz to strach jednego drinka wieczorem wypić jak ma się dziecko pod opieką bo nie daj Boże coś się stanie, trzeba będzie np. nagle jechać na pogotowie i zaraz zrobią z Ciebie patologię. .. .co za poj. .. .czasy!!!!
Kamila251 (2015.11.15)
ciekawe czy będziesz się chwalił tak samo jak w któryś poniedziałek potrącisz matkę z dzieckiem ? albo jak ktoś z 1.86 promila alkoholu jadąc samochodem zabije Twoje dziecko ? :)
ludzkidebilizm (2015.11.15)
ciekawe czy będziesz tak samo się chwalił jak w któryś poniedziałek potrącisz matkę z dzieckiem? albo jak ktoś z 1.86 promila jadąc samochodem zabije Twoje dziecko ? :)
ludzkagłupota (2015.11.15)

info

4  
  4
tyle miał nasz proboszcz jak wychodził po Kolendzie z mojej chaty
joolk (2015.11.15)

info

7  
  1
każdy prowadził pijany ale nie każdy o tym mówi
ssak (2015.11.15)
a przepraszam bardzo, skoro byłaby to normalna rodzina bez zastrzeżeń, TO OJCIEC BY ODEBRAŁ DZIECI i się nimi zajął ?! albo chociaż ktoś z rodziny, bliskich a jednak. .. musiały trafić pod opiekę rodziny zastępczej czy dd.
znajomyyyyyy (2015.11.15)

info

7  
  0
Ludzie, nie rozumiecie, że to nie był jednorazowy incydent ? Ta matka nie szła pierwszy raz pijana? Ta matka to przykład książkowy patologi. Nie dba o siebie to co dopiero o dzieci. .Dzieci brudne, zaniedbane, głodne. .a do tego ona nie trzeźwieje.
Tolkmiczanka (2015.11.15)

info

4  
  0