UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a przepraszam bardzo, skoro byłaby to normalna rodzina bez zastrzeżeń, TO OJCIEC BY ODEBRAŁ DZIECI i się nimi zajął ?! albo chociaż ktoś z rodziny, bliskich a jednak. .. musiały trafić pod opiekę rodziny zastępczej czy dd.
znajomyyyyyy