UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a przepraszam bardzo, skoro byłaby to normalna rodzina bez zastrzeżeń, TO OJCIEC BY ODEBRAŁ DZIECI i się nimi zajął ?! albo chociaż ktoś z rodziny, bliskich a jednak. .. musiały trafić pod opiekę rodziny zastępczej czy dd.

znajomyyyyyy

Anuluj