UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamiętam swoje dzieciństwo kiedy to rodzice zabierali nas na imprezy zakrapiane wódeczką. Była dobra zabawa, wszyscy się śmieli, grała muzyka, dzieciaki korzystały z luzu jaki w tym momencie był. .. .Wszyscy byli szczęśliwi, często wracaliśmy nawet w nocy do domu i nigdy nic się nie stało. Rodziców szanuję i miło wspominam:). .. .Teraz to strach jednego drinka wieczorem wypić jak ma się dziecko pod opieką bo nie daj Boże coś się stanie, trzeba będzie np. nagle jechać na pogotowie i zaraz zrobią z Ciebie patologię. .. .co za poj. .. .czasy!!!!
Kamila251