Wybrany wątek opinii

1,84 promila to mam w poniedziałki jak jade autem do pracy
(2015.11.15)
ciekawe czy będziesz się chwalił tak samo jak w któryś poniedziałek potrącisz matkę z dzieckiem ? albo jak ktoś z 1.86 promila alkoholu jadąc samochodem zabije Twoje dziecko ? :)
ludzkidebilizm (2015.11.15)
Powrót do komentarzy